İletisim Bilgilerimiz :

destek@sedadijital.com

Google Seo / Google Optimizasyon

 

GOOGLE SEO- GOOGLE OPTİMİZASYON HİZMETLERİ

Google’da önde gelmek internet ticaretinizin %90ıdır. İnternetten müşteri kazanmak, satış yapabilmek için en önemli araç Google’da arayan kişilerin karşısına çıkmaktır. Ne kadar ön sırada gelirseniz İnternet pastasından o kadar büyük pay alırsınız.
 
Seda Dijital  olarak Google Algoritmalarını sürekli takip ederek müşterilerimize SİSTEMATİK VE KALICI GOOGLE OPTİMİZASYON çalışmaları yapıyoruz. (Google SEO nedir? Detaylar)
 
Google Web SPAM takımının başında yer alan Matt Cutts Google SEO için sıkça sorulanlarını cevaplıyor. İngilizce orjinal dildeki videoları mutlaka izleyiniz: 
 
• Google Analytics Analizleri
Google Analytics verileri bize sitenin gelişimi ve eksikleri konusunda detaylı bilgi verir. Google Analytics verilerinin okunması ve analizi çalışmanın temelidir.

• Mikro web sitesi yapımları
Artık şirketlerin her ürünü, hizmeti, müşteri grubu, kampanyası, özel gün için ya da sosyal sorumluluk kapsamında ayrı siteler yapmaktadır. Google optimizasyon çalışması kapsamında şirketinize gerekli görülen mikro siteler de yapılacaktır.

• Link kayıt yönetimi
Sitenizin site konusu ile ilgili ve güçlü sitelere kayıt edilmesinin Google Algoritmasına göre yönetimi

• Sosyal Medya Yönetimi
Facebook, Twitter gibi onlarca uluslar arası sosyal paylaşım sitelerinde sitenizin, markanızın, kurumunuzun tanıtımı.

• Google SEO Eğitimleri
Google SEO çalışmalarımız sonucunda geldiğiniz iyi pozisyonların iş hayatı boyunca devam ettirilebilmesi için özel Google SEO eğitimleri
 

REFERANSLAR İÇİN TIKLAYINIZ!

GOOGLE OPTİMİZASYONUNUN SİZE KATKILARI NELER OLACAK

• Google Seo çalışmaları ile şirketiniz, markanız, web siteniz internette hem daha kolay bulunmaya hem de tanınmaya başlayacak.
• Artan ziyaretçi sayısı daha fazla telefon, daha fazla talep maili daha fazla müşteri ve satış demek
• Google SEO yatırımı kendi yatırım harcamasını döndürmesi kesin olan istisnai bir reklam yatırımıdır.
• Google SEO ile yapacağınız yatırım ömür boyu faydalanacağınız, sizi artan internet reklam maliyetlerinden kurtaracak çok önemli bir çalışmadır.
• Bizimle ya da başka bir firma ile, AMA> ACİLEN bu çalışmayı yaparak internetten yer kapınız. Geleceğe yatırım yapın çünkü her gün Google SEO yapmak zorlaşıyor çünkü yerler kapılıyor!
 

HİZMET SÜRESİ VE FİYATLANDIRMA

Hizmet süresi 12 aydır.
Hizmet bedeli hizmet içeriğine göre değişmektedir. Lütfen detaylı bilgi için bizi arayınız veya mail atınız. Ödemeler aylık olarak her ayın başında alınır.
Çalışmanın 2. ve sonraki yıllarında kalıcı SEO çalışması yapıldığı için %95 oranında ek bir anlaşmaya gerek kalmaz.

 
Sizde bu yazı hakkında düşüncelerinizi paylaşın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TÜM YORUMLAR (0)