Teklif Formu

Detaylı bilgi ve fiyat almak için lütfen formu doldurun.

ALDIĞINIZ HİZMETLER İÇİN

GÖNDER

GRUP ŞİRKETLERİMİZ & MARKALARIMIZ


 

Araç giydirme, dış cephe kaplama, masa üstü stand, fuar standı, ahşap stand, metal stand, plexi stand, tabela, vitrin giydirme gibi birçok hizmet vermekteyiz. Profesyonel kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Daha detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

www.sedareklam.com.tr
+0 216 313 49 96
info@sedareklam.com.tr
 

 

www.kartonet.com.tr
+90 216 520 29 25
info@kartonet.com.tr
 
 

Ağaç ve çiçek açan tohum kartlardan oluşan, el yapımı masa takvimleri, yılbaşı tebrik kartları, davet ve kutlama kartları, ajanda kapakları, kitap ayraçları, davet teşekkür kartları, kağıt kutular, kağıt çantalar gibi unutulmadık benzersiz bir hediye ile birlikte, tüketicilerin sizlere bakışı açısını  “ sosyal sorumluluk açısından”  değiştirecek doğa dostu kart.

www.sedaozalit.com.tr
   +90 216 651 13 73
kurumsal@sedaozalit.com.tr
 

En son teknolojilerin kullanılarak outdoor ve display piyasasında tüm baskı ihtiyaçlarını karşılayabilecek baskı kalitesi ve hızı ile tüm baskı ihtyaçlarınızı karşılayabilen bir şehir. Baskışehri

www.baskisehri.com.tr
+0 216 364 12 00
info@baskisehri.com
 

Fotoğraflarınızı uzun ömürlü fotoğraf albümlerine ya da fotoğraflı takvimlere dönüştürebileceğiniz yeni nesil bir servis. Kendi zevkinize göre tasarımları rahatlıkla yapabileceğiniz bu servis ile en güzel ve kaliteli albümler sizin olsun.

www.diazoom.com
+90 216 340 84 20
info@diazoom.com
 

Fonstop ile ister kendi fotografarınızı isterseniz datasında bulunan milyonlarca fotoğraflardan seçim yaparak evinizi, ofisinizi, çalışma ortamınızı tablolarla renklendirebilir ve kafanızdaki dekoru oluşturarak duvarlarınızı süsleyebilirsiniz.

www.fonstop.com
+90 216 340 84 20
info@fonstop.com
 

Promocin ile firmanızın  usb, kalem, plaket, taş baskı, tshirt, ayna, cd, dvd, bardak altlığı, anahtarlık, tohumkart, kupa bardak, takvim gibi birçok ürün seçeneği ile promosyon ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

www.promocin.com
+90 216 340 84 20
info@promocin.com
 

 

www.stroprint.com.tr
+90 216 520 29 25
info@stroprint.com.tr

 
SEDA DİJİTAL

Tüm sektörlere yazılım, tasarım dijital pazarlama alanında hizmetler vermektedir.

RESİM GALERİSİ

Daha fazla resim görmek için Tıklayın

VİDEO GALERİSİ

Daha fazla video görmek için Tıklayın

© Seda Dijital 3. şahıslar tarafından kullanılamaz ve taklit edilemez.

web tasarım