Teklif Formu

Detaylı bilgi ve fiyat almak için lütfen formu doldurun.

ALDIĞINIZ HİZMETLER İÇİN

GÖNDER

GOOGLE ADWORDS YÖNETİMİ

Ücretsiz Google Adwords Hesap Analizi

Ücretsiz Google Adwords hesap analizi ile Adwords hesabınızdaki kaçırdığınız fırsatları bulurken maliyetlerinizi azaltalım. Dilerseniz maliyet ve fırsat analizi ile birlikte gidererek hesabınızın daha iyi bir hale gelmesi için birlikte çalışalım.

Google Adwords Hesap Kurulumu ve Yönetimi 

Sizin için en uygun Google Adwords stratejilerini ajansımız belirlesin, hedeflerinize uygun Google Adwords Reklam stratejileri ile maliyetlerinizi en düşük seviyeye indirelim ve karlılığınızı en üst düzeye çıkaralım! 


Google Arama Ağı Reklamları

Google Arama Sonuçları'nda yerinizi alarak ürününüzü veya hizmetinizi arayanlar sizi Google Arama Ağı'nda arayarak bulabilir. Google Adwords Arama Ağı Reklamları sayesinde rakiplerinizden hep bir adım önünde olursunuz. Google Adwords Arama Ağı Reklamları performans ve hacim açısından en etkili dijital pazarlama kanallarından biridir.

Google Görüntülü Reklam Ağı

Hedef kitlelerinize Google Görüntülü Reklam Ağı'na kayıtlı web sitelerinden ulaşabilir, uygun görsel reklamlar ve reklam metinleri ile potansiyel müşterilerinizin her zaman önünde olabilirsiniz. Google Görüntülü Reklam Ağı dijital pazarlama ekosisteminde en büyük reklam ağlarından biridir.

Google Yeniden Pazarlama Reklamları

Web sitenize daha önceden ziyaret eden ziyaretçilerinizi Google Yeniden Pazarlama ile yeniden hedefleyebilirsiniz. Google Yeniden Pazarlama ile reklamlarınızın dönüşüm oranlarını artırırken reklamlarınızı daha verimli hale getirebilirsiniz. 

Google Alışveriş Reklamları

Alışveriş reklamları ile Google Arama Ağı'nda yer alan sonuçlarda e-ticaret sitenizdeki ürünlerin görselleri ve fiyatları yer alarak ve müşterileriniz size daha kolay yoldan ulaşabilirler.


Youtube Reklamları

Google Arama Motoru'ndan sonra en çok kullanılan arama motoru olan YouTube üzerinden videolarınızı hedeflerinize uygun kitlelere en uygun şekilde yayınlayarak marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

Gmail Reklamları

Gmail reklamları ile Gmail üzerinde hedef kitlelerinize en uygun reklamlarla ulaşabilirsiniz. Kitlelerinize tüm kanallardan ulaşın ve hedeflerinizi ıskalamayın!

Mobil Uygulama İndirme Reklamları

Mobil cihazların her geçen yıl önem kazandığı yeni mobil öncelikli dünyamızda olan mobil uygulamalarınızın Google Adwords yardımı ile daha fazla cihazda bulunmasını sağlayabilir ve müşteri yaşam boyu değerini artırabilirsiniz. Dijital pazarlama kanalları arasında en değerli kanallardan birisi olan Google Adwords ile hedeflerinize ulaşmanız mümkün. Fakat bu yolda ilerlerken zaman kaybı ve gereksiz harcamalar yapmamak için bizimle iletişime geçin! Peki Seda Dijital kimdir ve sizin için neler yapabilir? Seda Dijital Google Reklam Yönetimini deneyimli uzman ekibimiz ile Adwords hesabınızın bütçenize göre optimize bir şekilde kurgulanmasından, strateji oluşturulmasına, yeniden düzenlemesine, hesabınızın optimize bir hale gelmesine ve yapılan çalışmaların günlük, haftalık ve aylık olarak raporlanmasına kadar bir çok hizmet sağlıyoruz. Ekibimiz Google Arama Ağı ve Google Görüntülü Reklam Ağı üzerinden, arama ağı reklamları, görüntülü reklam ağı reklamları, yeniden pazarlama reklamları, alışveriş reklamları, youtube reklamları ve gmail reklamları için sizin için en doğru stratejileri belirler ve belirlenen stratejilerin uygulanmasını sağlar. Seda Dijital ile rakiplerinizin bir adım önüne geçin!
 

SEDA DİJİTAL

Tüm sektörlere yazılım, tasarım dijital pazarlama alanında hizmetler vermektedir.

RESİM GALERİSİ

Daha fazla resim görmek için Tıklayın

VİDEO GALERİSİ

Daha fazla video görmek için Tıklayın

© Seda Dijital 3. şahıslar tarafından kullanılamaz ve taklit edilemez.

web tasarım